Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

VAŠE FINANČNÍ VIZE

Zpět do kategorie:
O nás

FINVISION, s.r.o - O nás

Důvody spolupráce

Znalosti
V našem týmu najdete specialisty na marketing, ekonomiku, finance či právo
s dlouholetou praxí ve vrcholových pozicích jak v oblasti městské a státní
samosprávy, tak i průmyslu. Týmová práce, sdílení myšlenek a znalostí spolu s touhou vyniknout neustále motivuje naše spolupracovníky ke špičkovým výkonům.

O nás

Společnost FINVISION, s.r.o. byla založena v roce 2007 a od svého vzniku se zabývá širokým portfoliem finančních služeb pro své klienty. Čerpáme z našich odborných znalostí a zkušeností, které se tradují již od roku 1994.

 

Znalosti
V našem týmu najdete specialisty na marketing, ekonomiku, finance či právo s dlouholetou praxí ve vrcholových pozicích jak v oblasti městské a státní samosprávy, tak i průmyslu. Týmová práce, sdílení myšlenek a znalostí spolu s touhou vyniknout neustále motivuje naše spolupracovníky ke špičkovým výkonům.

Invence
Vždy aktivně hledáme pro naše klienty to nejlepší řešení. Nespoléháme na běžné postupy a metody, neustále zlepšujeme projektové řízení a management.

Vztahy
V centru naší pozornosti jsou nejen nejlepší vztahy s klientem, ale i vysoká úroveň komunikace s dalšími partnery projektů – projektanty, orgány samospráv a krajů, ministerstvy, implementačními agenturami a dalšími orgány státní správy.

Služby
Nabízíme plnou asistenci po celou dobu realizace projektu včetně zákonem požadovaného výběru dodavatele zboží, stavebních prací a služeb, přípravy podkladů pro kontrolní orgány, zpracování monitorovacích zpráv, přípravu žádosti o proplacení dotací atd. Vždy Vám jednoduše dáváme něco navíc.

Reference
Pro naše klienty jsme za uplynulých pět let získali z různých evropských a tuzemských programů dotace ve výši cca 700 mil Kč.

777 711 220

kontakt
tel: 777 711 220
Pro elektronický kontakt můžete
využít e-mail: info@finvision.cz

sídlo společnosti
Bezručova 59
735 81 Bohumín
IČ: 27840115
C 31155 vedená u Krajského soudu v Ostravě

sociální síťe