Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

VAŠE FINANČNÍ VIZE

Nacházíte se:
Moje garáž

FINVISION, s.r.o - Moje garáž

Jak získat a udržet dotaci od EU

Pro Vaši představu, jak probíhá proces získávání dotace, jsme pro Vás připravili stručný přehled tohoto postupu. Jistě poté oceníte možnost přenechat veškerou práci na našem odborném týmu a Vy se můžete plně věnovat svému podnikání.

Hypotéka jako kontokorent

Nechcete splácet jistinu a chcete splácet jen úrok? Chcete mít možnost si peníze kdykoliv půjčit znova? Kontaktujte nás...

 

V této aplikaci můžete spravovat údaje o Vašem vozidle. Moje garáž hlídá termín Vaší příští technické prohlídky. Bude Vás včas upozorňovat, nebo Vám doporučovat servis Vašeho vozidla. Můžete si zaznamenat u vozu právě proběhlou opravu, počet najetých kilometrů, vyměněné díly i mechanika, který opravu provedl a mít k dispozici nákladovost Vašeho automobilu.

Nastavte si datum upozornění na další servis a to k určitému dni, nebo počty ujetých kilometrů (olejový filtr, palivový filtr, prachový filtr, tlumiče...) a systém Vás včas upozorní na blížící se zvolenou dobu, nebo Vám ve Vámi zvoleném intervalu (měsíčně, kvartálně, pololetně, ročně) bude oznamovat stav km, který je nejnižší pro další servis.

Spravujte své vozidlo efektivně a prodlužte tak včasnými  zásahy jejich životnost. Pro další informace nás kontaktujte zde.

777 711 220

kontakt
tel: 777 711 220
Pro elektronický kontakt můžete
využít e-mail: info@finvision.cz

sídlo společnosti
Bezručova 59
735 81 Bohumín
IČ: 27840115
C 31155 vedená u Krajského soudu v Ostravě

sociální síťe