Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

VAŠE FINANČNÍ VIZE

Nacházíte se:
O nás

FINVISION, s.r.o - O nás

Důvody spolupráce

Znalosti
V našem týmu najdete specialisty na marketing, ekonomiku, finance či právo
s dlouholetou praxí ve vrcholových pozicích jak v oblasti městské a státní
samosprávy, tak i průmyslu. Týmová práce, sdílení myšlenek a znalostí spolu s touhou vyniknout neustále motivuje naše spolupracovníky ke špičkovým výkonům.

O nás

Společnost FINVISION, s.r.o. byla založena v roce 2007 a od svého vzniku se zabývá širokým portfoliem finančních služeb pro své klienty. Čerpáme z našich odborných znalostí a zkušeností, které se tradují již od roku 1994.

 

Společnost FINVISION, s.r.o. byla založena v roce 2007 a od svého vzniku se zabývá širokým portfoliem finančních služeb pro své klienty. Čerpáme z našich odborných znalostí a zkušeností, které se tradují již od roku 1994. Naši poradci přednášejí své zkušenosti na čtyřech státních a soukromých vysokých školách. S pomocí našich partnerů z řad prvotřídních evropských a světových finančních institucí jsme v rámci skupiny klientů schopni nabídnout jakoukoli strategii v oblasti investic a finančního zabezpečení (výhodné financování bydlení, investiční a vzdělávací vize, i nejrůznější pojištění). Naším posláním je plnit lidem jejich cíle a přání, přinášet jim optimální řešení na základě detailní analýzy potřeb.

Na co se zaměřujeme:

  • zajištění vysněného bydlení
  • odstranění zbytečných nákladů
  • zajištění všech typů pojištění
  • klientské výhody
  • konzultace a realizace investičních záměrů
  • příprava dotačních titulů z EU
  • program na úsporu energií (elektřina, plyn)
  • vlastní realitní systém

O svého zákazníka se staráme a pomáháme mu při analýze finační situace. Na základě jeho cílů, přání a finančních možností pro něj připravíme optimální řešení. Dlouhodobě spokojení zákazníci, důvěřující v naše produkty a služby, jsou pro nás největší odměnou. Budeme velmi potěšeni, pokud k nim budete patřit i Vy.

Znalosti
V našem týmu najdete specialisty na marketing, ekonomiku, finance či právo s dlouholetou praxí ve vrcholových pozicích jak v oblasti městské a státní samosprávy, tak i průmyslu. Týmová práce, sdílení myšlenek a znalostí spolu s touhou vyniknout neustále motivuje naše spolupracovníky ke špičkovým výkonům.

Invence
Vždy aktivně hledáme pro naše klienty to nejlepší řešení. Nespoléháme na běžné postupy a metody, neustále zlepšujeme projektové řízení a management.

Vztahy
V centru naší pozornosti jsou nejen nejlepší vztahy s klientem, ale i vysoká úroveň komunikace s dalšími partnery projektů – projektanty, orgány samospráv a krajů, ministerstvy, implementačními agenturami a dalšími orgány státní správy.

Služby
Nabízíme plnou asistenci po celou dobu realizace projektu včetně zákonem požadovaného výběru dodavatele zboží, stavebních prací a služeb, přípravy podkladů pro kontrolní orgány, zpracování monitorovacích zpráv, přípravu žádosti o proplacení dotací atd. Vždy Vám jednoduše dáváme něco navíc.

Reference
Pro naše klienty jsme za uplynulých pět let získali z různých evropských a tuzemských programů dotace ve výši cca 700 mil Kč.

777 711 220

kontakt
tel: 777 711 220
Pro elektronický kontakt můžete
využít e-mail: info@finvision.cz

sídlo společnosti
Bezručova 59
735 81 Bohumín
IČ: 27840115
C 31155 vedená u Krajského soudu v Ostravě

sociální síťe