Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

VAŠE FINANČNÍ VIZE

Nacházíte se:
Benefitní program / Novoferm

FINVISION, s.r.o - Novoferm

Nejste spokojeni s novou nabídkou Vaší banky?

Nabízíme Vám aktuální nejnižší úrokové sazby na trhu, které jsou osvobozeny od poplatků za zřízení. Úrokové sazby u stavebního spoření od 2.59% p.a., u hypoték s 5letou fixací od 1,49% p.a. a u hypoték vázaných na sazbu Pribor od 1,49% p.a.. Hypotéky jsou osvobozeny od poplatku za zřízení úvěru i za vedení úvěrového účtu. Zeptejte se na Vaše možnosti…

Hypotéka jako kontokorent

Nechcete splácet jistinu a chcete splácet jen úrok? Chcete mít možnost si peníze kdykoliv půjčit znova? Kontaktujte nás...

Jak získat a udržet dotaci od EU

Pro Vaši představu, jak probíhá proces získávání dotace, jsme pro Vás připravili stručný přehled tohoto postupu. Jistě poté oceníte možnost přenechat veškerou práci na našem odborném týmu a Vy se můžete plně věnovat svému podnikání.

Online pojištění

Připravili jsme pro Vás možnost sjednat si online pojištění přímo na našich stránkách. Celoroční cestovní pojištění i s pojištěním sportovních aktivit sjednáte již od 540Kč/rok

 

Existuje něco hezčího, než když jste doma vítáni s otevřenou náručí? Když jste vítáni již při příjezdu vraty firmy Novoferm. Večer po dlouhém pracovním dni, na podzim, když venku fouká, nebo v zimě, když Vás mrazí již při pouhé myšlence, že budete muset vystoupit z auta, pak stačí stisknout tlačítko a Vy otevřete svá sekční vrata, která Vám signalizují, že jste doma vítáni. Nezáleží na tom, zda se jedná o novou garáž či zmodernizování staršího garážového stání, zkrátka automatická garážová vrata firmy Novoferm je vždy ta nejlepší volba.

Vrata vašich snů – a co za nimi stojí

Za sekčními vrata firmy Novoferm nestojí pouze Vaše auto, ale i desetileté zkušenosti a pozantky jednoho z předních evropských dodavatelů a výrobců sekčních systémů.
Čísla, která se Vám vyplatí:

  • Všechna vrata a pohony firmy Novoferm se vyrábějí podle přísného systému řízení jakosti DIN ISO 9001.
  • Všechna sekční vrata splňují vysoké bezpečnostní požadavky evropské technické normy ČSN EN 13241-1 (vrata – norma výrobku).
  • Veškerá vrata a pohony jsou testovány jednotlivě a v kombinaci uznávanými instituty.
  • Co znamená pro Vaši bezpečnost označení: „TÜV – ověřené opatření proti vloupání”? Svaz průmyslu vrat dveří vypracoval směrnici, která definuje na základě platných norem ochranu proti vloupání k vratům. TüV NORD CERT GmbH provádí zkoušky a stvrzuje výsledky, což znamená, že certifikována garážová vrata firmy Novoferm nabízejí nezávisle ověřenou bezpečnost na nejvyšší úrovni.
  • 10let záruky na všechna ocelová vrata jakož i 5 let záruky na mechaniku a motor systému NovoPort garantuje, že se budete dlouho těšit ze svých nových vrat.
  • Při důsledném zajišťování jakosti dbáme na to, aby cena našich vrat zůstala příznivá.

Referenční kniha - ke stažení zde (PDF)

Podkategorie

777 711 220

kontakt
tel: 777 711 220
Pro elektronický kontakt můžete
využít e-mail: info@finvision.cz

sídlo společnosti
Bezručova 59
735 81 Bohumín
IČ: 27840115
C 31155 vedená u Krajského soudu v Ostravě

sociální síťe